Odpust parafialny

16.06.2019 o godz. 13:00

W imieniu Rady Parafialnej i swoim zapraszam na święto patronalne naszej Parafii wszystkich ministrantów z całej parafi w strojach liturgicznych, szafarzy Eucharystii, zespoły muzyczne, katechetki i nauczycielki, dzieci uczęszczające na przygotowanie do I Komuni św., dzieci I - Komunijne w strojach I - Komunijnych, dzieci uczęszczające na religię i naukę języka polskiego, rodziny szensztackie i wszystkich parafian.

O godz. 13:00 będzie Msza św. pod przewodnictwem Ks. Kan. D-ra Jacka Bystronia, Dziekana Dekanatu Północnego PMK.

Na początku uroczystości odbędzie się poświęcenie nowo wymalowanego obrazu patrona naszej parafii Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego. Obraz maluje artystka Pani Zofia Rola–Wywioł z Olkusza. Po Mszy św. okazja do spotkania przy kiełbasce z grila, dobrym cieście i innych smakołykach w Domu Parafialnym i w ogrodzie domu parafialnego.

Do tego parafialnego święta chcemy przygotować się przez triduum ku czci Patrona.

  • 13 czerwca Msza św. w Elmshorn o godz. 18:00
  • 14 czerwca Msza św. w Neumünster o godz. 18:00
  • 15 czerwca Msza św. w Rendsburgu o godz. 15:00

Pół godziny przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi.

Serdecznie zapraszamy !